AKINSOFT 12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren AKINSOFT, Çözüm Ortakları ve çalışanları ile birlikte yoğun geçen bir Bonus Dönemi’nin ardından, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir organizasyonla yeni dönem için moral depoladılar. AKINSOFT 21. yılında, 12.’si düzenlenen Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu; 7-9 Ekim 2016 tarihleri arasında, doğal güzellikleriyle ülkemizin nadide şehirlerinden olan Antalya'da Miracle Resort Otel’de yapıldı. 

AKINSOFT Çözüm Ortakları’nı, gerçekleştirilen 12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’nda sürpriz hediyelerin yanı sıra eğlenceli bir gece yaşadılar. Düzenlenen İskender Paydaş ve Orkestrası Club Concept Canlı Performans'ıyla AKINSOFT Ailesi gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. AKINSOFT Ailesi, her yıl 1 Ağustosta tarihinde başlayıp 31 temmuz tarihinde sona eren Bonus Dönemi’nin ardından harika bir organizasyonla yeni Bonus Dönemi'nde de başarılarına başarı katmaya devam edecek. 

 AKINSOFT 21. Yıl 

12. Bonus Dönemi 

Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu 

(7-9 Ekim 2016 - Miracle Resort Otel / ANTALYA)

 AKINSOFT'tan Muhteşem 

12. Bonus Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu

              Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren AKINSOFT, Çözüm Ortakları ve AKINSOFT çalışanları olarak, yoğun geçen bir Bonus Dönemi’nin ardından, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir organizasyonla yeni dönemde moral depoladı. Bu kapsamda, bu yıl 12.’si düzenlenen Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu; 7-8-9 Ekim 2016 tarihleri arasında, doğal ve tarihi güzellikleriyle ülkemizin nadide şehirlerinden olan Antalya Miracle Resort Otel’de yapıldı. 

              Ülkemizden ve dünyanın dört bir yanından 12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’na katılan AKINSOFT Çözüm Ortakları; sabah saatlerinde yapılan bol hareketli aktivitelerle stres atarak motivasyonlarını arttırdılar. Oynanan Gladyatör ve Survivor oyunlarıyla Çözüm Ortakları, hem birbirleriyle kaynaşarak AKINSOFT Ailesi'nin bir parçası olduklarını hissederken hem de çok eğlenceli anlar yaşadı. 

               Oyunların ardından dinlenmeye çekilen Çözüm Ortakları saat 16:00'da AKINSOFT 12. Bonus Ödül Takdim Organizasyonu'nda buluştu. Performansıyla 12. Bonus Dönemi'nde başarılı olan Çözüm Ortakları'na iki adet otomobil, bir adet motor ve daha birçok farklı hediye ile ödüllendirildi. AKINSOFT Çözüm Ortakları'ndan kategorilerinde birinci olan bayilere ödüllerini takdim eden AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, konuşmasında, performanslarından dolayı Çözüm Ortakları'na teşekkür ederek çok büyük bir aile olduklarını vurguladı. Temellerini attıkları insansı robot fabrikasının yakın zamanda açılışını gerçekleştirerek seri üretime geçeceklerini belirtti. İnsan hayatını kolaylaştırmayı amaçladıklarını dile getiren Dr. AKIN, insansı robotlarla yakın zamanda hayatın her alanında karşılaşılacağını vurguladı.

                AKINSOFT Çözüm Ortakları’nı, gerçekleştirilen 12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu’nda sürpriz hediyelerin yanı sıra eğlenceli ve harika bir gece yaşadı. Odül takdiminin ardından aşkam yemeği sonrası gerçekleştirilen İskender Paydaş ve Orkestrası’nın muhteşem canlı performansıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar AKINSOFT Ailesi hep beraber eğlendi. AKINSOFT Ailesi, her yıl 1 Ağustosta tarihinde başlayıp 31 temmuz tarihinde sona eren Bonus Dönemi’nin ardından harika bir organizasyonla yeni Bonus Dönemi'nde de başarılarına başarı katmaya devam edecek.