Akınsoft 13.Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Akınrobotics Açılışı

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren AKINSOFT, Çözüm Ortakları ve AKINSOFT çalışanları olarak, yoğun geçen bir Bonus Dönemi’nin ardından, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir organizasyonla yeni döneme moral depoladı. AKINSOFT’ un 22. yılında düzenlenen 13. Bonus Dönemi Ödül Takdimi, AKINROBOTICS Açılış Töreni ve Işın Karaca Konser Organizasyonu; 3-5 Kasım 2017 tarihleri arasında, ülkemizin teknoloji kenti Konya’da gerçekleştirildi.

AKINSOFT & HOTEL RUNNER İŞ BİRLİĞİ

Hotel Runner bulut tabanlı online satış yönetimi ve dijital pazarlama platformudur. Aynı zamanda otelleri, seyahat acentelerini ve servis sağlayıcılarını bir araya getiren bir pazar yeridir. Bu sayede kullanıcılar tesislerini çeşitli seyahat acentelerine pazarlarken, her iki taraf da online görünürlüklerini artırır ve çeşitli hizmetleri veya ihtiyaç duydukları hizmetleri satın alabilirler. 

AKINSOFT BÖLGE BAYİ – ANA BAYİ TOPLANTISI 2017

Ürettiği sektörel yazılımları ve robotik teknolojiler alanındaki çalışmalarıyla da ülkemizde ileri teknolojiye ivme kazandıran AKINSOFT, başarılarını devam ettirmenin yanı sıra Çözüm Ortaklarıyla etkili iletişim ortamları oluşturuyor. AKINSOFT bu kapsamda kültürel yapısı, tarihi dokusu ve doğal güzelliklerinin yanı sıra ülkemizde teknolojinin başkenti olmaya aday güzide şehir Konya'da AKINSOFT Bölge Bayi ve Ana Bayi Toplantıları’nı gerçekleştirildi.

AKINSOFT 12. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren AKINSOFT, Çözüm Ortakları ve çalışanları ile birlikte yoğun geçen bir Bonus Dönemi’nin ardından, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir organizasyonla yeni dönem için moral depoladılar. AKINSOFT 21. yılında, 12.’si düzenlenen Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu; 7-9 Ekim 2016 tarihleri arasında, doğal güzellikleriyle ülkemizin nadide şehirlerinden olan Antalya'da Miracle Resort Otel’de yapıldı. 

AKINSOFT 11.BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TEMEL ATMA TÖRENİ

2023 YILI VİZYONU "UZAY TEKNOLOJİLERİ"

Şirketin 2023 vizyonunu da açıklayan Özgür Akın, "Bugün burada İnsansı Robot Fabrikalarının temelini atmak için buradayız ancak 20 yıllık şirketimiz 2023 yılı vizyonunu açıklamamıştı. Ben bütün konuşmalarımda hep belirtmiştim. Robot fabrikalarımızın temelini atarken 2023 yılı vizyonumuzu açıklayacağımı söylemiştim. Bugüne kadar şimdi açıklarsam dengeler bozulur demiştik. Akınsoft 20 yıldır yazılım teknolojileri konusunda ileri teknoloji üretiyor, aynı zamanda 6 yıldır da robot teknolojisinde ileri teknoloji üretiyor. Şimdi hedef 2023. 1923'ten baktığımızda Cumhuriyeti'mizin 100. yılı ve Akınsoft'un vizyonu 2023'te uzay teknolojileri konusunda AR-GE faaliyetleri başlatmaktır. 2023 yılı vizyonumuz hepimize hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Türkiye'nin ilk insansı robot üretim fabrikasının temeli katılanlar tarafından butona basılarak atıldı.