Karesi Kent Hizmetleri'nin Tüm İş Süreçleri Wolvox İle Kontrol Altında

"Akınsoft Wolvox programı ile iş süreçlerini kontrol altına almak ve kontrol dahilinde sürekliliğini sağlamak oldukça memnun edicidir. "


Öncelikle röportaj talebimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize biraz kendinizden ve Karesi Kent Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş'deki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?
Muhasebe departmanında çalışmaktayım. Görev tanımımız stok takibinden beyanname vermeye kadar olan süreçlerin hepsini kapsamaktadır.

Karesi Kent Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?
Karesi Kent Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz? Şirketimiz Belediye kuruluşu olup hizmet sektöründe bulunmaktadır. Belediye organizasyon ihalelerine girmekte ve şirkete ait bir spor tesisi bulunmaktadır.

AKINSOFT Wolvox ile nasıl tanıştınız?
AKINSOFT Balıkesir Ana Bayi BND Bilişim firması aracılığıyla tanıştık. 

Kullanmış olduğunuz Wolvox Programı firmanıza ne gibi katkılar sağladı?
Muhasebesel ve stok takibi hakkında eksiklerimizi gidererek, önemli bir planlama ve raporlama sağlamaktadır.

Program kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?
Akınsoft Wolvox Restaurant programı sayesinde spor kompleksinde yer alan cafelerimizin hizmet kalitesi artarak devam etmekte, bunun yanısıra stok takibi ve muhasebe kısımlarında detaylı raporlamalar ve anlık takipler ile tüm süreçler kontrol altına alınmıştır.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?
Akınsoft Wolvox programı ile iş süreçlerini kontrol altına almak ve kontrol dahilinde sürekliliğini sağlamak oldukça memnun edicidir.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız.
Şimdiye kadar bir problemle karşılaşmadık. Çözemediğimiz sorunlar olduğunda yardımcı olunuyor. Biz teşekkür ederiz.

 

Seznur TOPRAKÇI
Muhasebe Sorumlusu
BALIKESİR