AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü'nden; Balıkesir Çözüm Ortaklarına ve Son Kullanıcılarına Ziyaret

28 ülkede 2000’i aşkın Çözüm Ortağı ağı ile yüksek teknoloji alanının öncü ismi AKINSOFT, Çözüm Ortakları ile iletişimine oldukça önem veriyor. Bu kapsamda 12-14 Şubat 2018 tarihleri arasında, AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü Bayi Kanal Temsilcisi ve Arge Uzman Yardımcısı tarafından; AKINSOFT Balıkesir Çözüm Ortaklarına ve son kullanıcılarına ziyaretler düzenlendi. Ziyaretlerde; pazarlama stratejileri, il değerlendirmeleri, 2018 yılı hedefleri ve müşteri memnuniyeti ile ilgili konular konuşuldu.

AKINSOFT İstanbul'dan Çözüm Ortağı ve Son Kullanıcı Ziyareti

Ülkemizde teknoloji anlamında devrim niteliğinde çalışmalar yapan AKINSOFT, Çözüm Ortakları ve son kullanıcılarıyla kurduğu güçlü iletişim ağıyla büyüyüp gelişmeye devam ediyor. Bu kapsamda 5-7 Temmuz 2017 tarihleri arasında AKINSOFT İstanbul Bölge Müdürlüğü Pazarlama Müdür Yardımcısı, AR-GE Uzman Yardımcısı ve AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi Bnd Bilişim yetkilisi tarafından Balıkesir'deki Çözüm Ortakları ve son kullanıcılarına ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Çözüm Ortakları ile bayilik sistemi ve pazarlama konuları görüşülürken, son kullanıcılara program yenilikleri hakkında bilgi verildi.

AKINSOFT, Burhaniye Ticaret Odası İş Birliği Protokolü İmzaladı

Ülkemizde ve dünyada yapılanmış geniş Çözüm Ortağı ağı ile büyümeye ve gelişmeye devam eden AKINSOFT, kurumlar arası işbirliklerine de oldukça önem veriyor. Bu kapsamda AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi Bnd Bilişim’in katkılarıyla Burhaniye Ticaret Odası ile 15 Şubat 2017 tarihinde iş birliği protokolü imzalandı.

Riva Restaurant AKINSOFT'la Kaliteli Hizmetin Keyfini Yaşıyor

“Ürün ve stok takiplerimizi daha kolay yapabilmeyi sağladı. Mali olarak iş süreçlerimizi rahatlıkla kontrol edebiliyor, ihtiyacımız olan bir fatura veya belge söz konusu olduğunda hiç zorlanmadan ulaşabiliyoruz. Tüm bunların yanında müşterilerimize daha hızlı hizmet verebiliyoruz, onları artık daha az bekletiyoruz. Bu da hem bizim açımızdan hem de müşterilerimiz açısından memnuniyet vericidir. “

AKINSOFT, Balıkesir/Edremit Ticaret Odası İle İşbirliği İçerisinde

Ülkemizde ve dünyada yapılanmış geniş Çözüm Ortağı ağı ile büyümeye ve gelişmeye devam eden AKINSOFT, farklı kurumlar arası işbirliklerine de oldukça önem veriyor. Bu kapsamda AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi Bnd Bilişim ve AKINSOFT Balıkesir Bayi Sonar Bilişim'in katkılarıyla Balıkesir/Edremit Ticaret Odası arasında bir protokol imzalandı. İmzalanan protokolde Balıkesir/Edremit Ticaret Odası üyelerine özel indirimler yapılması planlandı. 

AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi BND Bilişim'den Kahvaltı ve Motivasyon Toplantısı

Yazılım ve yüksek teknoloji alanında Türkiye'nin vizyonu olan AKINSOFT, Çözüm Ortakları'yla birlikte hız kesmeden büyümeye devam ederken, motivasyon toplantılarını da ihmal etmiyor. Bu kapsamda 17 Ekim 2016 tarihinde AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi BND Bilişim yetkilisi Deniz ÇALIŞKAN tarafından bir motivasyon toplantısı ve kahvaltı organizasyonu gerçekleştirildi. AKINSOFT İstanbul'dan Bayi Kanal Sorumlusu Ganimete GİLANCİ, Ar-Ge Uzmanı Kenan KOÇ ve Balıkesir'deki Çözüm Ortakları'nın katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda; bölgesel yapılanma, bölgesel kampanyalar, ciro hedefleri, kurumsallık çalışmaları ve müşteriye odaklı memnuniyet çalışmaları hakkında detaylı görüşmeler yapıldı. 

AKINSOFT'tan Balıkesir Üniversitesi Bigadiç Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerine Eğitim Sertifikası

Türkiye’de ve dünyada bilişim sektörünün parlayan yıldızı AKINSOFT, başarılı çalışmalarının yanı sıra Çözüm Ortakları’yla birlikte verdiği gönüllü eğitimlerle de sosyal sorumluluk projelerini sürdürmeye devam ediyor. Bu bağlamda AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi Bnd Bilişim yetkilisi Deniz ÇALIŞKAN tarafından Balıkesir Üniversitesi Bigadiç Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine AKINSOFT WOLVOX ERP Programı Eğitimi verildi. Eğitim sonunda başarılı olan 76 öğrenciye kariyerlerinde onlara referans sağlayacak sertifikaları teslim edildi. Eğitime verdiği önemi her fırsatta belirten AKINSOFT, başarılı nesillerin yetişmesine katkı sağlamayı amaçlıyor. 

AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi BND Bilişim'den Çözüm Ortakları Durum Ziyareti

Bilişim alanında yaptığı çalışmalarla sektörünün lider firması olan AKINSOFT, Çözüm Ortakları'yla hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi BND Bilişim, bölge bayilik çalışmaları kapsamında Balıkesir'deki Çözüm Ortakları'mızı ziyaret ederek hem tanışma gerçekleştirdi hem de onların motivasyonlarını sağladı. Ziyaretler kapsamında eğitim, pazarlama stratejileri, hedef belirleme ve bölge değerlendirmesi konuları görüşüldü.

AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi BND Bilişim'den Çözüm Ortakları Ziyareti

Bilişim alanında yaptığı çalışmalarla sektörünün lider firması olan AKINSOFT, Çözüm Ortakları'yla hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. AKINSOFT Balıkesir Bölge Bayi BND Bilişim, bölge bayilik çalışmaları kapsamında Balıkesir'deki Çözüm Ortakları'mızı ziyaret ederek hem tanışma gerçekleştirdi hem de onların motivasyonlarını sağladı. Ziyaretler kapsamında eğitim, pazarlama stratejileri, hedef belirleme ve bölge değerlendirmesi konuları görüşüldü.

AKINSOFT İstanbul'dan Ziyaret

Motivasyonun gücüne olan inancıyla çizgisini bozmadan yoluna devam eden AKINSOFT, Çözüm Ortaklarıyla birlikte başarılarını günbegün perçinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda, 08.07.2015 tarihinde AKINSOFT Marmara Bölge Sorumlusu Ganimete GİLANCİ ve Arge Personeli Kenan Koç tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde Balıkesir Ana Bayi Bnd Bilişim yerlerinde ziyaret edildi. Gerçekleştirilen ziyaretlerde satış, ciro, bonus sistemi performans kriterleri, pazarlama faaliyetleri vb. konular detaylı ele alındı.