• Online lisans sisteminde AKINSOFT Genel Merkez ile irtibata geçmenize gerek yoktur.
• Aşağıdaki adımları uygulayarak lisanslama işlemini tamamlayabilirsiniz.
• Bütün programlarımızda Online Lisans alma desteğimiz vardır.

İLK KEZ LİSANSLAMA İŞLEMİ YAPIYORSANIZ (LİSANS KARTINIZ GELMEMİŞSE)
• Sipariş sözleşmesini AKINSOFT Genel Merkez'e gönderiniz.
    (Satın alma sırasında çözüm ortağımız gönderecektir. İkinci defa göndermenize gerek yoktur. )

 İlgili programın yardım - lisans bölümüne giriniz.  Açılan Lisans penceresinden Online Lisans Al butonuna tıklayınız. (Aldığınız Paket ya da Modülleri işaretlemenize  gerek yoktur. Lisans kaydınızda yer alan modüller otomatik olarak seçilecektir.)

 

 

Müşteri Kodu bölümüne vergi numaranızı yazınız. (Şirket iseniz vergi numaranızı, şahıs firması iseniz TC Kimlik numaranızı yazınız.)
Not: Sipariş sözleşmesinde yazmış olduğunuz  vergi numarası ile eşleşmelidir.
Kayıtlı Lisans Bilgileri bölümünde çıkan listedeki lisansınızı seçerek Lisansla butonuna tıklayınız.

• İlgili uyarıları cevapladıktan/geçtikten sonra lisans penceresi açılacak ve daha önce karşılık şifre yerindeki  "Demo" yazısının yerine karşılık şifreniz yazılmış olacaktır. Tamam butonuna tıklayarak lisans işleminizi tamamlayınız.
 
NOT:
• Vergi numarasını kullanarak 1 defa lisans alabilirsiniz. Daha sonra lisans alabilmek için lisans kartı ve güvenlik numaranızı kullanınız. (Bu bilgiler size kargo yolu ile ulaştırılacaktır.)

• Siparişiniz AKINSOFT'a ulaştıktan sonra vergi numarasından lisans alabilmeniz için 30 gün süreniz vardır. (30 günü geçmiş ise vergi numarasından lisans alamazsınız. Lisans kartı/Güvenlik kodu ile lisans alabilirsiniz.)

 

YENİDEN LİSANS ALMA İŞLEMLERİ

Programınız herhangi bir nedenle demoya düşmüş ise ilgili programın yardım veya yetkili menüsünden - lisans bölümüne giriniz. Açılan Lisans penceresinden Online Lisans Al butonuna tıklayınız. (Aldığınız Paket yada Modülleri işaretlemenize  gerek yoktur. Lisans kaydınızda yer alan modüller otomatik olarak seçilecektir.)

   

Lisans Kartım var seçeneğini işaretleyiniz. Size gönderdiğimiz lisans belgesi üzerindeki lisans numarasını ve güvenlik kodunu giriniz. "Lisans Bilgilerini Al" butonunu tıklayınız. Kayıtlı Lisans Bilgileri bölümünde çıkan listedeki lisansınızı seçerek Lisansla butonuna tıklayınız.

    Lisans Belgesi üzerindeki Lisans No ve Güvenlik Kodu

• İlgili uyarıları cevapladıktan/geçtikten sonra lisans penceresi açılacak ve daha önce karşılık şifre yerindeki  "Demo" yazısının yerine karşılık şifreniz yazılmış olacaktır. Tamam butonuna tıklayarak lisans işleminizi tamamlayınız.

Not:  Yukarıdaki örnek AKINSOFT WOLVOX programının lisanslama işlemleri örnek alınarak düzenlenmiştir.
        (Diğer programlarımızın online lisanslama işlemi de aynı mantık ile yapılmaktadır.)